Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Vliegen zonder vleugels by Theo Olthuis Los van de grond
ga je als een vogel zweven.
Vliegen zonder vleugels,
al duurt het maar heel even.
Deze gedichten zijn voor iedereen. Of je nu op de grond v... »
Waar ik ben by Diet Groothuis Een mooi vormgegeven en vrolijke gedichtenbundel, vol bijzondere details, met nieuwe en eigentijdse poëzie. De thema's gaan stuk voor stuk over herkenbare onder... »
Het vonkt in mij by Mieke van Hooft nog boordevol met slaap / getik van regen op het doek<br/>ach nee, denk ik terwijl ik grommend / mijn horloge zoek<br/>ah mooi, denk ik en ik plof terug / pas n... »
Winterwonderland by Koekoek Kinderboek Ontdek de magie van de winter met “Winterwonderland - Een Koud Avontuur in de Sneeuw”, een kinderboek speciaal geschreven voor kinderen van 3-6 jaar. Het boek b... »
Verdwaalkaart by B. Rompa De dichter is een vogel die wat in zn veren pikt soms laat een veertje los dat is dan een gedicht.... »
Lezen in de lucht by Bas Rompa Na een tiental bundels voor de jeugd, verschenen bij Holland Haarlem en DiVers Amsterdam, onderzoekt Bas Rompa zijn jeugd aan de hand van zwart wit foto's die z... »