Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Ons Recht by Lars Westra In ‘Ons Recht’ vertellen Mae-Lin (10), Bilal (16), Mats (14), Luca (17), Ilias (12) en Ianthe (17) wat zij doen om de wereld een beetje eerlijker en mooier te m... »
Communicatie-intelligentie by Anne Kendall & Fred Kendall Mensen verschillen in hoe ze communiceren. Het krijgen van inzicht in de verschillende communicatiestijlen die er zijn en die je zelf hanteert, levert winst in ... »
Stretchen versus jammer van dat ene stapje by Thieu Broens Het boek “Stretchen” versus “Jammer van dat ene stapje” gaat over het verschil tussen leven en overleven. Met name ‘overleven’ dat erin sluipt door de opgelegde... »
Een nieuwe wereld in 100 dagen by Eleni Debo & Vera Van Renterghem Tijdens het schooljaar 2017-2018 werd jeugdauteur Vera Van Renterghem door Literatuur Vlaanderen en Iedereen Leest gevraagd voor het schrijfproject IBBY meets O... »
Aardbewoner Lancar Ida-Bagus by Attie Dotinga Dit boek vertelt de reis van de jonge priester van het Vishnuh-Genootschap. Hoe hij naar Nederland kwam om op een vreedzame manier de naam Pencak-Silat te redde... »