Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Drie keer vette niks by Peter Euler In 2007 beginnen Peter en Kerstin aan een IVF-traject. Drie jaar later zijn drie tijdens de zwangerschap verloren kindjes het enige resultaat. 'Drie Keer Vette ... »
Met mijn ziel onder de arm by Riet Fiddelaers-Jaspers In dit boek wordt duidelijk hoe onlosmakelijk liefde en rouw met elkaar verweven zijn. Wie liefheeft, neemt het risico van verlies erbij. Want zonder rouw gaat ... »
Ik zag mijzelf in liefde en rouw by Edith Plantier Rouw is de achterkant van liefde* Een expert op het gebied van sterven deelt haar persoonlijke ervaringen* Bemoedigende verhalen voor mensen die afscheid moeten... »
Het nu duurt maar even by Robert E. Bal Een gedichtenbundel over de vele gezichten van de dood, de aftakeling daarvoor en het eventuele hiernamaals. Gedichten die troost kunnen bieden, maar ook gedich... »
Verlies een jaar rond by Bert Grotenhuis Een TroostboekNa het zeer plotselinge overlijden van zijn vrouw Dineke Grotenhuis-Van Dalen op 31 mei 2009is Bert Grotenhuis in een aantal opzichten niet bij de... »
Wat als iemand doodgaat by Molly Carlille & TextPro Vertalingen Iemand van wie je veel houdt, gaat dood. Je denkt: dat gebeurt mij niet, maar het gebeurt wel. De wereld staat op zijn kop. Alles is anders. Je bent in de war. ... »
Meisje Tess by Christel Grijpma-Samuels Meisje Tess is het verhaal over het leven, de ziekte, de dood en het leven na de dood van de driejarige Tess. Openhartig en liefdevol opgetekend door haar moe... »