Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Opa en oma komen logeren by Carry Slee Opa en oma komen een paar daagjes op Iris en Michiel passen want papa en mama gaan naar Parijs. Ze gaan op bezoek bij een vriendin van opa. Maar dat is wel een ... »
Een zonde of een deugd by C.E. Crezee Livia Auston wilde iedereen van wie ze hield beschermen door terug te keren naar het hiernamaals. Maar het sluiten van bepaalde hoofdstukken in haar leven blijk... »
Sofie en de pinguins by Edward van de Vendel Sofie houdt van pinguïns. Niet een klein beetje, maar heeeeeeeeeeeeeeel erg veeeeeeeeeeeeeeel!Van hoe ze lopen,hoe ze kijken,hoe ze piepen... Sofie breekt haar ... »
Supernova by Kass Morgan 'Supernova' is het vervolg op 'Lichtjaren', van de auteur van 'De 100'.
Er dreigt een oorlog in het sterrenstelsel. De grootste vijand van de Academie komt st... »
Pakket leesboeken kim-versie kern 4 (13 titels) by <p>Zelf een boek lezen, dat is wat kinderen willen in groep 3. Zwijsen ontwikkelde een uitgebreide serie leesboeken die aansluiten bij Veilig leren lezen. In di... »
Big vermist by Hans Petermeijer Het is oorlog. Leentje en haar ouders moeten hun huis uit. Ze gaan op een boerderij logeren. Leentje vindt het daar helemaal niet leuk. Totdat ze voor de varken... »
De formule van tante Kriegel by Marc de Bel De spaarpot van de familie Kriegel is alweer zo leeg als een school in...... »