Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Anansi de spin en de eieren voor de koning by Iven Cudogham <p>'Anansi de spin en de eieren voor de koning' is het vierde deel van Iven Cudoghams serie over de beroemdste spin van de wereld. Natuurlijk is het, precies zo... »
Het grote Anansi de spin luisterboek by Iven Cudogham <p>Maak kennis met de slimme Anansi en zijn vrienden in 'Het grote Anansi de spin luisterboek. Auter Iven Cudogham leest vier van zijn Anansi-verhalen zelf voor... »
Gansje heeft een droom by Marianne Collignon Gansje heeft een droom. Ooit wil hij zijn vleugels uitslaan en de vijver in het stadspark verlaten. Dezelfde vijver als waarin zelfs zijn opa en oma al rondgezw... »
De verloren premiejager by Joy Vangampelaere De nabije toekomst, enkele decennia na de apocalyps. Een onbekende man beweegt zich doelloos rond in het leven. Hij is een premiejager die goed is in zijn werk,... »
Wombat & Vlerkje: op zoek naar de maki by Kristiaan Vandenbussche Wombat is een lieve beer en Vlerkje is een grappige vleermuis. Beiden zijn bioloog. Ze gaan samen op zoek naar de maki, een zeldzaam aapje in Afrika. Hun avontu... »
De mooiste droom by Gudrun Tahon Tessa is een klein, wit hondje dat vaak alleen thuis zit.Ze kijkt door het raam en ziet heel veel gebeuren.Ze ziet een flauwe kat, de ijscokar, een hond in een ... »
De bezemcollectie by J.K. Rowling Bezemstelen zijn in de Harry Potterwereld magische voorwerpen, waarmee je kunt vliegen en die je kunt gebruiken om draken te ontwijken, aan Dooddoeners en ander... »
De toverstokkencollectie by J.K. Rowling Geen twee toverstokken zijn hetzelfde, Olivander zegt het al in Harry Potter en de Steen der Wijzen. Van die van Hermelien Griffel, gemaakt van wijnstok met een... »
Een vriendin met vuisten by Mirjam Oldenhave <p>De verlegen en onzekere Raaf ziet enorm op tegen zijn nieuwe school. Hij voorziet de ene na
de andere ramp, maar uiteindelijk loopt alles anders dan hij... »