Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Moeite met emoties? by Kelly Batist Ik merkte dat ik moeite heb met (het uiten van) emoties. En ik weet misschien ook waarom. Ik ben vast niet de enige die dit soms lastig vindt, dus wie weet herk... »
Doe als een unicorn by Joanna Gray <p>Unicorn zijn zeldzame en prachtige creaties, met een hoge aaibaarheidsfactor, die altijd shinen. En: ze kunnen en durven alles. Ze zijn hét symbool van posit... »
Het tweede leven van je spijkerbroek by Elk kledingstuk heeft een leven na de eerste eigenaar, en dat geldt zeker voor je spijkerbroek. Dit boek laat zien wat er gebeurt als kleding niet wordt weggego... »
Ik zie, ik zie wat jij niet ziet en de kleur is ... groen by Elise De Rijck <p>Wat nu volgt, kan je petje te boven gaan:
Dit is geen boek!</p> <p>Het lijkt misschien wel zo, want het heeft pagina's, woorden en een omslag.</p> <p>M... »
Handboek liefdesbrieven by Elma van Vliet In deze tijd van e-mail, WhatsApp en online gemaakte kaarten, valt-ie wel op. Een handgeschreven brief. Als lief cadeautje in de brievenbus, onder het kussen va... »
Little Book of Chanel - by Lagerfeld by Emma Baxter-Wright <p>Little Book of Chanel - by Lagerfeld is een prachtig geïllustreerd en stijlvol boek over de spraakmakende modeontwerper Karl Lagerfeld. Na het overlijden van... »