Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Werken aan werkgeluk by Dajo De Prins, Fons Leroy & Katelijn Nijsmans <P>‘Werkgeluk’ is het kernthema van het organisatie- en medewerkersbeleid van de toekomst. Het verzekeren van werkgeluk is ook een win-gegeven voor de arbeidsor... »
De Lego® Serious Play® methode voor Agile Professionals by Frank Kobus & Sarah Derriks-De Wit <p>De taal van LEGO® spreken we allemaal. Met elkaar creëer je deze taal door het gebruik van metaforen en kom je gezamenlijk tot prachtige oplossingen voor com... »
Een plan in één dag by Wim Van Gennip Een plan in één dag is voor iedereen die snel een goed plan wil maken. Als je iets wilt bereiken, begin je met het schrijven van een plan: concreet, haalbaar, z... »
Duurzaam managen by Douwe Schuhmacher Het lijkt wel of de wereld steeds meer verdeeld raakt en we steeds minder begrip voor elkaar hebben, wat tot hevige conflicten kan leiden. In dit boek wordt uit... »
Klantsignaalmanagement by Zanna van der Aa <p>Elk bedrijf heeft te maken met signalen van klanten, van tevredenheidsonderzoeken, e-mails en telefoontjes tot en met boze uitingen op de sociale media. Mees... »
Klantsignaalmanagement by Zanna van der Aa <p>Elk bedrijf heeft te maken met signalen van klanten, van tevredenheidsonderzoeken, e-mails en telefoontjes tot en met boze uitingen op de sociale media. Mees... »
Het is hier net een kleuterklas by Sayma Kuipers Waarom gedragen werknemers zich als kleuters? Waarschijnlijk omdat ze worden behandeld als kleuters. De kunst is om je medewerkers serieus te nemen en tegelijke... »
Data de baas by Erik Jan Hengstmengel De hoeveelheid beschikbare data verdubbelt iedere drie jaar. Data is daarmee de olie van de 21e eeuw.De snelgroeiende rol van data en daarop gebaseerde technolo... »