Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Met muziek naar de hemelpoort by E. van der Lande Deze roman geeft u een kijkje in de keuken van een grote groep...... »
Afscheid zonder begrafenis by Emma van Weel Emma van Weel (1973, pseudoniem) schrijft in deze autobiografie op indringende wijze over opgroeien in een gezin met een schizofrene broer en een narcistische v... »
Zonder getuigen by Kerry Connor Op alles had weddingplanner Meredith Sutton gerekend, maar niet dat er opnieuw een moord gepleegd zou worden in Sutton Hall. Aan de vooravond van een grote brui... »
Ik wil jou by Corine Koole Hoe word ik gelukkig? Na de generaties die in de jaren zestig en zeventig opgroeiden met het idee van 'alles moet kunnen', volgde een generatie die daar weer he... »
Charles Z. by Marian Husken ex-autocoureur en drugsbaron... »