Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De Grieken by Charlie Samuels Wie waren de eerste wetenschappers ter wereld? De oude Grieken! De Grieken onderzochten als eersten hoe de wereld in elkaar zat. Ze ontdekten van alles op het g... »
Amerika voor Columbus by Charlie Samuels Piramides waren er niet alleen in het oude Egypte, maar ook in Amerika! Toen Columbus in 1492 de weg naar Amerika ontdekte, bestonden er in Noord- en Zuid-Ameri... »
Bloedbroeder 1618 by John Brosens Genomineerd voor ZBP 2015Bloedbroeder 1618... leest als een trein... deels gebaseerd op het verslag van een jonge Vlissingse matroos... jury ZBP 2015Winnaar Acc... »
Hindi de Noorman by Kitty Nooy Ooit waren de Vikingen de schrik van Europa. In het onherbergzame Noorden overleven alleen de sterksten. Het is een wonder dat Hindi nog leeft. Als zijn vriendi... »
onZichtbaar Zwolle by Achter de voorgevel van een monument is nog zoveel meer te ontdekken. OnZichtbaar Zwolle maakt in zestien bijdragen zichtbaar wat de afgelopen halve eeuw onzich... »