Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De maagd van Rosendael by Lydia Rood <p>Er is opwinding op slot Rosendael: Marie d’Harcourt, dochter van hoge Franse adel, maakt haar entree aan het Gelderse hof als de nieuwe hertogin. Alle ogen z... »
De maagd van Rosendael by Lydia Rood <p>Er is opwinding op slot Rosendael: Marie d’Harcourt, dochter van hoge Franse adel, maakt haar entree aan het Gelderse hof als de nieuwe hertogin. Alle ogen z... »
Een doos vol heugenis by Leonard van Veldhoven Voor iedere liefhebber van geschiedenis en van La douce France geeft deze honderddertig jaar omspannende familiekroniek een unieke kijk op de wording van het hu... »
Frej by Bastiaan Dolmans In deze prachtige historische roman over het Zweedse platteland in de achttiende eeuw beschrijft Bastiaan Dolmans de levensloop van Frej. Op jonge leeftijd ontv... »
En Door! by Tonny Koolmees "In deze roman wordt, tegen de achtergrond van de jaren 1938 tot en met 1942, beschreven hoe een jonge vrouw, Wil, dealt met de tegenslagen in haar leven. Zij g... »
De Zwijger by Marianne Edeling Alles verandert voor David als hij op zijn achttiende verjaardag wordt gevraagd zich bij een Franse notaris te melden. Daar ontvangt hij een lange brief van zij... »
Stuifzand by Lode Bolckmans De Maatschappij voor Weldadigheid van de Zuidelijke Nederlanden bouwde omstreeks 1820, in Wortel en Merksplas, op 1100 ha stuifzand een honderdtal boerderijtjes... »
Het eenzame purper by P.J. Rietbergen ' Rome's laatste Keizerin 'Europa, in de vierde en vijfde eeuw: een woelige, onzekere tijd - zoals de huidige.Over de grenzen dringen migranten de wereld van he... »
In de schaduw van Marco by P.J. Rietbergen Feit is, dat in 1271 twee christelijke monniken op reis gaan naar het hof van Kublai, de Groot-Khan van de Mongolen. In deze roman is een van hen, de Venetiaans... »