Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Professioneel communiceren met ouders en kinderen by Tonnis Bolks Als (aanstaand) leerkracht in het primair onderwijs moet je van alles weten en kunnen. De actualiteit rond onderwijs en jeugdbeleid wijst uit dat het samenwerke... »
Effectief pitchen en presenteren by Patrick van Gils Een overtuigende presentatie of pitch geven is een belangrijke basisvaardigheid voor studenten en (young) professionals. In dit boek presenteert Patrick van Gil... »
Activeren, differentiëren en formatief handelen by Det van Gils, Johan Keijzer & Karen Verheggen <p>Hoe zorg je er als docent voor dat leerlingen met plezier naar school blijven gaan en actief met de les meedoen? En hoe maak je ze verantwoordelijk voor hun ... »
Feedback in de klas by Geert Speltincx & Stijn Vanhoof <p><strong>Hoe zorg je dat de leerling meer leert en jij minder verbetert?
Waarom is werken met voorbeelden zo belangrijk bij feedback?
In welke wer... »
Leren in en over de wereld by Lorien de Koning Kinderen doen vanaf hun geboorte mee in de wereld; ze gaan mee boodschappen doen, zijn deelnemer in het verkeer, spelen buiten of zitten op een sport- of muziek... »