Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Praktijkgericht wijnmaken by Koen Podevijn <p>Leidraad hoe de wijnmaker tot een geslaagde mousserende wijn komt, gebaseerd op de wetenschap uit de Champagne. Deze herziene uitgave gaat nog meer steunen o... »
Whisky Almanak by Becky Offringa & Hans Offringa WHISKY ALMANAK 7e geheel herziene van de Whisky Almanak, al bijna 20 jaar hét standaardwerk in Nederland voor de whiskyliefhebber. Proefnotities van circa 300 w... »
Santé by Isabeau Sas Wijn is het mooiste product van de wereld, maar zeker niet het makkelijkste. Daarom schreef Isabeau Sas, een winegeek met passie voor geweldige en betaalbare wi... »
Recepten 'Zelf wijn maken van fruit en vruchten'. by Jan Veenstra Waarom een receptenboek over zelf wijn maken?In het begin wil je resultaat zien zonder allerlei moeilijkeberekeningen. In dit receptenboek ga ik dan ook niet in... »
Dichtbij vakanties en weekendjes weg in de wijngaard by Gido Van Imschoot Dichtbij vakanties en weekendjes weg in de wijngaard neemt je mee voor korte ontdekkingstochten in eigen land, en over de grens bij onze buren. Gido Van Imschoo... »
Italiaanse wijnen by Rudolf Pierik Prof.Dr.Ir. R.L.M.Pierik, emeritus hoogleraar van Wageningen Universiteit en Research Centrum, wordt wel de wijnprofessor genoemd. Hij was verbonden aan de Vakg... »
3 ingrediënten per cocktail by Kate Calder Aan de hand van dit boek maak je de lekkerste cocktails met slechts 3 ingrediënten. De kracht van een cocktail ligt in de eenvoud. Dus waarom moeilijk doen als ... »
Dé wijngids voor Lissabon en omgeving by Arthur van Amerongen Na het succes van Dé wijngids voor de Algarve en de Alentejo gingen Arthur van Amerongen en Reggie Smith wederom op zoek naar bijzondere wijnen, heerlijk tradit... »