Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» » »
 



Is koffie slecht voor je?
Is koffie slecht voor je? by Ellen Kampman
Koffie in de ochtend kan hartstikke gezond zijn, vertelt voedingswetenschapper Ellen Kampman (Wageningen Universiteit) in dit college. Maar daar zitten nog wel ... »
 
 
 
 
 

Waarom vinden computers witte mannen die Peter heten het leukst?
Waarom vinden computers witte mannen die Peter heten het leukst? by Peter-Paul Verbeek
Ieder mens heeft vooroordelen, maar geldt dat ook voor computers en smartphones? Filosoof Peter-Paul Verbeek (Universiteit Twente) duikt in de wereld van discri... »
 
 
 
 
 

Kwantumfysica begrijpelijk gemaakt
Kwantumfysica begrijpelijk gemaakt by Paul van Leeuwen
‘Als je denkt dat je de kwantumfysica begrijpt, dan heb je het niet begrepen.’ Dat is wat Richard Feynman concludeerde, een van de bekendste natuurkundigen van ... »
 
 
 
 
 

MH17 Een valse vlag terreuraanslag
MH17 Een valse vlag terreuraanslag by Lodewijk van Maaseik
MH17 is niet door een Buk-raket neergeschoten.
In de rechtszaak MH17 staan de verkeerde personen terecht.De rechtszaak MH17 is een herhaling van Louwes en Luci... »