Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een rare agent by Anke Kranendonk Beng! Wat een enorme klap! Snel rent Freek naar het kruispunt. Hij ziet het meteen. Een mooie, rode auto is tegen een boom gereden. Hoe kan dat? Er stond eenage... »
Dat geld is voor mij!! by Riet Wille Juf An heeft een tuin. Maar nu gaat ze een maand op reis. Zit er in haar klas een goede tuinman? Juf An betaalt 200 euro! Roos wil dat geld wel. Maar Jos ook. J... »
Brugpiepers by Lorna Minkman Marijn zit samen met Lola in groep zeven. Hij heeft een proefwerk topografie. Waarom moet hij die rare hoofdstad van Albanië kennen?' Dat heb je nodig op het Pl... »
Bas redt het bos by Monique van der Zanden Woorden zijn lastig voor Bas. Hij denkt in plaatjes. Is dat handig? Als hij moet lezen niet. Maar soms komt het héél goed van pas. Op een dag komt Look in de kl... »
De griezelwinkel by Dirk Nielandt Stijn heeft een nieuwe broek nodig. Maar hij vindt winkelen saai. Hij wil liever naar het zwembad. Mam geeft hem geen keus: hij moet mee. Zij vindt winkelen spa... »
Frank en Stijn lossen het op by Annemarie Bon Frank en Stijn lossen het opAnnemarie BonTekeningen: Els VermeltfoortFranken Stijn maken een werkstuk.De titel is: Wat doet een spion?Zelf zijn ze ookspion.Ze v... »
Een vreemd hotel by Joke de Jonge Willen jullie me helpen in Itali;Dat vraagt Nino aan Mieke, Jesse en mama.Buurman Nino heeft daar een hotel gekocht.Het hotel ligt aan een meer.Daar willen Miek... »
Een schat van een dief by Anton van der Kolk Een schat van een diefAnton van der KolkTekeningen: Marijke van VeldhovenOp de stoep staat een mooie fiets.Robbert kijkt om zich heen, stapt eropaf en rijdt ero... »
Een duik in het diepe by Peter Vervloed Een duik in het diepePeter VervloedTekeningen: Joyce van OorschotJoost houdt van zwemmen.In het diepe stoeit hij met zijn vriend.Dan klinkt de fluit van de badm... »
De laatste trein by Bies van Ede "De lievelingsoom van Daan, oom Hans, heeft weer eens wat.Hij koopt een oud stationnetje in Groningen.De spoorlijn is opgeheven en het station staat leeg.In het... »