Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Overal horizon by Femke Lobach <p>Het is 2015 als Femke Lobach met haar vriend aan boord van het zeiljacht Kings' Legend stapt en begint aan hun halve wereldreis. Ze is een onervaren zeiler e... »
REIZEN ZONDER MASKER by Patrick Pereira Eind 2019, begin 2020 in Wuhan, China: een tot dan toe onbekend virus zorgt voor overvolle ziekenhuizen en doden. Een maand of twee later is de hele wereld in d... »
Opnieuw het Colosseum voorbij by Tessa D.M. Vrijmoed Na twaalf jaar Rome heeft Tessa D.M. Vrijmoed nog steeds het gevoel dat ze op vakantie is. Ze zoekt naar oude filmsets op straat en gaat naar de watervallentuin... »
It's a long way by Berend Crans Na uitstel kwam geen afstel en op 31 maart 2019 vertrok ik dan eindelijk vanuit Haarlem naar Santiago de Compostela. Eigenlijk onvoldoende voorbereid en met sle... »
Op de vlakte der slangen by Paul Theroux In ‘Op de vlakte der slangen’ maakt Paul Theroux, grootmeester van de reisliteratuur, een maandenlange roadtrip door Mexico. Theroux begint in Nogales, een gren... »
Saudades by Arthur van Amerongen Met een voorwoord van José Rentes de Carvalho.De binnenlanden van Portugal zijn bevroren in de tijd, een paradijs waar men zich alleen maar druk maakt over de d... »
Verstoten uit het Paradijs by Ko van Geemert De belangstelling voor voormalig Nederlands-Indië is nog altijd groot. Zowel voor de idyllische als de zwarte kanten. Of het nu gaat om gewelddadigheden van het... »