Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Eindelijk zomer by Brenda Novak Als er midden in de nacht een onbekende man op haar deur klopt, aarzelt Callie Vanetta niet - ze belt de politie. Als die arriveert, lijkt de man verdwenen, maa... »
De allerliefste papa by Laura Iding & Sue Mackay <strong>Ze zijn dokter… en worden papa!</strong>
<strong>Wandeling in het maanlicht</strong>
Verpleegkundige Sasha verheugt zich op het moedersc... »
De verzwegen soldaat by Sylvia Pessireron De verzwegen soldaat is het verhaal van een vader en een dochter, van heimwee en strijdvaardigheid en van loyaliteit en niet nagekomen beloften. De vader is geb... »
Nooit vergeten nacht by Anne McAllister Een vriendendienst, meer was het niet. PJ Antonides trouwde met haar om haar te helpen. Sinds die dag - en de nacht erop - hebben ze elkaar niet meer gezien, ma... »
Verspilde liefde by Kyra Rutgers & Matthieu Slee Gezien bij RTL Boulevard en nu al in tweede druk!Als Roos zes weken voor haar bruiloft in de steek wordt gelaten door haar verloofde is ze verbijsterd en ontroo... »
Tilly Tod by Mary Schoon Ze is gevonden op de stoep van het weeshuis in Noord-Holland. 'Ze heet Tilly', stond er op het briefje dat bij haar lag. Verder weet Tilly helemaal niets van ha... »