Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
DE NORMANDISCHE by Dan Adams 'De Normandische' is het derde deel in de reeks: De Normandiërs. De delen kunnen afzonderlijk gelezen worden, omdat per deel in de proloog de vorige delen samen... »
De directrice van Rosemere by Sarah Ladd ‘De directrice van Rosemere’ van Sarah Ladd vertelt het verhaal van de 25-jarige Patience Creighton, die wordt beschouwd als een oude vrijster. De directrice va... »
Een wereld van verschil by Laura Lee Guhrke <strong>Londen, 1895 </strong>
<strong> </strong>
<strong>Ware liefde vinden is hard werken…</strong>
De schrijver van Nebukadnezar by Maarten Hertoghs Babel, zevende eeuw voor Christus.Een dag voor de troonsbestijging van Nebukadnezar maakt Mannu-ki een kapitale fout. Hij slaat op de vlucht, maar wordt achterh... »
Een nieuw leven in een nieuw land by Julius Schellens Hoe is het de hoofdrolspelers vergaan van Oproer in de Kempen 1798-1830, de historische roman (2021) die zich afspeelt voor en tijdens de Belgische Revolutie? O... »
Oproer in de Kempen 1798-1930 by Julius Schellens Hoe hebben de mensen in de Kempen de Belgische revolutie van 1830 beleefd? In deze warmhartige streekroman vertellen Ward, een veteraan van de Boerenkrijg en de... »
<strong>Drie zusjes groeien op in weelde. Tot ze na de dood van hun vader berooid achterblijven…</strong>
<strong... »
Belofte van een Hooglander by Donna Fletcher <strong>Schotland, 1005</strong>
<strong> </strong>
<strong>Vier mannen, opgegroeid als broers, zullen Schotland in zijn oude glorie herstellen…</stro... »