Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Biografie en verhaal by Fons Burger In een verhaal herkennen we thema"s uit ons eigen leven en vooral in die verhalen (epen) die we als "klassiek" bestempelen. Dit zijn verhalen die het algemeen m... »
Ging Smalltalk over de kunst om een onderhoudend gesprek te voeren, in Bigtalk laat Debra ... »
Intieme oorlog by J. van Lawick & M. Groen Het gezin, het samenlevingsverband waarin kinderen opgroeien, zou toch vooral een veilige plaats moeten zijn. Het verhaal van het meisje van Nuld maakt duidelij... »
Wat is uw persoonlijkheid? by Gayle Wilson & H.J. Eysenck Aan de hand van het testmateriaal in dit boek verkrijgt u inzicht in uw eigen persoonlijkheid en brengt u het "Ken u zelf" van de oude Grieken in de praktijk.
Een jeugd met een zieke ouder leidt vaak tot een volwassenheid met klachten. Toch is niet alles kommer en kwel. Dat je op je zesde een wasmachine kunt bedienen... »
Waardig en vaardig in het leven by J.C. Gravesteijn & R.F.W. Diekstra Wat hebben kinderen en jongeren nodig om op een waardige en vaardige manier aan hun volwassenheid te beginnen en wie heeft daarin welke verantwoordelijkheid? De... »