Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het belang en de welvaart van alle ingezetenen by W. Baron De meeste ontwikkelingen in de gezondheidszorg in Groningen in de periode 18001870 kunnen woerden gekoppeld aan de bestrijding van epidemien en besmettelijke zi... »
De geschiedenis van mijn gekte by E. Saks Schizofrenie is een chronische ziekte waarover nog veel onbekend is. Als psychiater heeft Elyn Saks er uitgebreid onderzoek naar gedaan; in dit handboe tekent z... »
Het karakter van katten by S. Budiansky herkomst, intelligentie en gedrag van Felis silvestris catus... »
Leven met hooggevoeligheid by S. Hart Alles zien en alles horen; een kamer binnenkomen en niet alleen de meubels en de mensen, maar ook de onuitgesproken conflicten waarnemen; veel behoefte hebben a... »
Maar waarom kunnen zo veel mensen niet echt genieten?
In dit boek analyseert Karen hoe spel, plezier, genieten en er mogen zijn in onze cultuu... »
Ik wist niet dat de wereld zo klein was by L. Catherine Aan de hand van eeuwenoude reisverslagen beschrijft Lucas Catherine de wereld voor die door Europa werd gedomineerd. U krijgt getuigenissen van boekhouders en a... »
Over religie by H.M. Kuitert Het boek begint met een hartig woordje aan de nieuwkomers knuffelen ze het voorwerp van hun liefde dood? en eindigt eveneens met een hartig woordje aan de oudge... »