Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De ivoren cel by Douwe Draaisma De dagboeken, memoires en brieven in de ruim driehonderd delen Privé-domein zijn geweven van herinneringen. Het geheugen kan ons troosten door momenten van gelu... »
Prison Passport by Stefan Struik Dit boek vertelt het schokkende verhaal van een Nederlander die acht maanden opgesloten zat in een van de meest afgelegen en primitieve gevangenissen van Azië i... »
Pionier en Rebel by Michiel van Kempen Albert Helman (1903–1996) is wel eens “de grootste Surinamer van de 20ste eeuw” genoemd. Hij was de schrijver van een groot en veelzijdig literair oeuvre, met p... »
De Confetti Stars by Aad 'T. Hart Tweeluik van de boeken: Ho, Adrie...Ho en Ja, waarom niet?Adrie wordt geboren in de Ackersdijkstraat in Rotterdam-Noord en verhuist naar Kreekhuizen. De lezer v... »
Brieven by Johannes Arfman-Hoenderhock Johannes Arfman-Hoenderhock begint al jong met schrijven, onder meer deze brieven aan schoolvriend PP. De briefwisseling beu zijnde verandert hij van vorm en g... »
Never nooit meer by Samantha Van der Sanden met het coronavirus op de achtergrond, die nu ook bezit neemt over Nederland, ziet Sylvia hoe Jay weer steeds verder afglijdt in de afgrond van zijn verslaving.... »
Ferline stilset Fierder by Joute de Graaf Swalkjend yn it lânskip fan syn libben skildert de auteur in nijsgjirrich ferhaal oer himsels. Syn libbensferhaal hat kleur! De titel fan it boek jout de kaaiwu... »