Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De bril van Beer by Leo Timmers <p>Beer gaat op zoek naar zijn bril. Hij moet hem terugvinden! Misschien weet Giraf waar hij is gebleven? Onderweg naar zijn vriend ziet Beer allerlei dieren di... »
Elin de eenhoorn by Amy Krouse Rosenthal Iedereen zegt dat kleine meisjes niet écht bestaan, maar Elin de eenhoorn weet wel beter. Ergens, hier niet ver vandaan, zit een sterk, slim, fantastisch en mag... »
Van poezenhuis tot droompaleis by Marianne Busser & Ron Schroder In wat voor huis woon jij? Is het klein of juist groot? Woon je er met heel veel mensen of is het meestal stil? In dit heerlijke prentenboek voor de Kinderboeke... »
Elin de eenhoorn by Amy Krouse Rosenthal <p>Iedereen zegt dat kleine meisjes niet écht bestaan, maar Elin de eenhoorn weet wel beter. Ergens, hier niet ver vandaan, zit een sterk, slim, fantastisch en ... »
Waar is weg? by Renske Catsburg Als Bobby's broertje overlijd heeft ze hier veel vragen over. Ze bouwt een raket om achter de antwoorden te komen. Als dit mislukt zijn haar ouders daar om haar... »
De avonturen van Lucas en zijn hondenvriend Flip by Shanon Van Spronsen Lucas heeft geen mens als vriend maar hij heeft een hond als vriend en die hond heet Flip. Samen beleven ze de leukste en grappigste momenten, ze spelen in de s... »
Piet de kat die wil weten wat hij wél mag eten by Yvonne Jagtenberg <p>In 'Piet, de kat die wil weten wat hij wel mag eten' van Yvonne Jagtenberg wordt Piet, een bolle grijze kater, wakker met een knorrende maag. Vastberaden om ... »
Boer Boris en de sneeuwpop by Ted van Lieshout <p>Het bekendste boertje van Nederland viert de feestdagen in 'Boer Boris en de sneeuwpop', het achttiende deel in de razend populaire prentenboekenreeks van Te... »
Prijskinderen by Kees de Boer <p>De vader van Robbie en An is trots op zijn kinderen. Erg trots. Héél erg trots. Voor alles wat ze doen, geeft hij ze een prijs. Bord leeggegeten, tekening ge... »