Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Wat ziet Ellie? Op de boerderij by Art Wise Ellie de Olifant is bekend van de animatieserie op NPO Zappelin en van YouTube. Met de uitbreiding van haar eigen boekenserie wordt Ellies wereld steeds groter!... »
Mijn rammelboekje: kleuren by Lucie Brunelliere Overloop met baby de dag.Zie je de roze lucht vroeg in de ochtend en de rode vruchtjes buiten aan de struik?Baby kijkt vol bewondering naar de bewegende element... »
Mijn eerste kleuren voelboek by Marion Billet Een streelzacht voelboek in stof voor de allerkleinsten.Wrijf over de verschillende materialen en maak voor de eerste keer kennis met de kleuren.... »
Kleine Jules eet spaghetti by Annemie Berebrouckx Kleine Jules ontdekt de wereld rondom hem.
In dit boek eet Kleine Jules spaghetti.
Hij probeert het al helemaal zelf. En hoe!
Eerste kleurboek voor kleuters :: Sinterklaas by Mieke Stevens Eerste kleurboek voor kleuters :: Sinterklaas20 leuke Sinterklaas objecten om in te kleuren - Met kleurvoorbeeld op iedere zijpagina.Leeftijd: 3-8 jaar oud.... »
Oogjes dicht! Welterusten by Juliana Motzko Oogjes open – oogjes dicht!Alle dieren, groot en klein, gaan naar bed.Ze kruipen op hun dekentje, in hun hol of tegen mama’s buik aan. En dan nu: oogjes dicht!W... »
Bedtijd! by Kathryn Jewitt Doe mee met de schattige boerderijdieren die een voor een gaan slapen...Het is bedtijd!... »
Knuffeltijd! by Kathryn Jewitt Iedereen heeft af en toe een knuffel nodig, maar knuffelen kan op heel veel manieren!Hoe knuffel jij?... »
Wie is moe en moet naar bed toe? by Thorsten Saleina Wie gaat zo slapen in zijn eigen huis?Ja! Hier gaapt de kleine muis.Een boekje om te raden en te lachen met grappige rijmpjes en stevige flappen.... »
Op de boerderij by Anne-Kathrin Behl Perfect voor kleine dierenliefhebbers!Ontdek de boerderij met dit boek voor kleine ontdekkingsreizigers. Met stevige schuifjes op elke bladzijde om te duwen, te... »