Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het vleermuizenboek by Charlotte Milner Een ontdekkingsreis langs de onderstebovenwereld van vleermuizen. Ontdek waarom deze vliegende zoogdieren zo belangrijk zijn voor onze wereld. Kom meer te weten... »
Overal zijn reptielen by Britta Teckentrup <p>Trek je stevige schoenen aan, want we gaan op zoek naar reptielen. Volg gekko's in het oerwoud van Madagaskar, wandel over het strand om te zien hoe schildpa... »
Dag & nacht: in het regenwoud by Elke dag komt de zon op en gaat ze weer onder. Toch is het leven in de jungle nooit hetzelfde. Zoek meer dan 200 exotische, bijzondere en kleurrijke dieren en p... »
Winterslaap by Minke van Dam Voor dieren in de natuur is de winter niet altijd makkelijk. Ze kunnen dan weinig eten vinden, want de bomen en struiken zijn kaal. Er zijn geen blaadjes, vruch... »
De sloot by Marian van Gog Tussen weilanden, in bossen en langs wegen liggen vaak sloten. Als het regent stroomt het water de sloot in. Boeren gebruiken slootwater voor hun dieren en om h... »
Opvang van dieren by Minke van Dam Heb jij een huisdier? Dan zorg je daar vast goed voor. Maar wie zorgt er voor jouw dier als er eens niemand thuis is of als je op vakantie gaat? Natuurlijk kun ... »
Het raadsel van alles wat leeft by Jan Paul Schutten <p>'Het raadsel van alles wat leeft' is een spectaculair en prijswinnend non-fictieboek over het wonder van het leven en de evolutie, voor kinderen vanaf 9 jaar... »
Cavia's by Pat Jacobs Cavia’s zijn leuke huisdieren.Cavia’s spelen graag en zullen het heerlijk vinden als jeze aandacht geeft.In dit boek lees je hoe jij een goed baasje kunt zijn v... »
Konijnen by Pat Jacobs Konijnen zijn leuke huisdieren!Konijnen spelen graag en zullen het heerlijk vinden alsje ze aandacht geeft. In dit boek lees je hoe jij een goedbaasje kunt zijn... »