Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het pryeel van Zeeland by Martin van den Broeke Buitenplaatsen bepaalden vroeger in sterke mate het landschap van Walcheren. Wat bewoog stedelingen in de zeventiende en achttiende eeuw om een deel van het jaa... »
Gevangen in het veen by P. Albers De auteur beschrijft 15 'vergeten' Duitse concentratiekampen langs de grens van Groningen en Drenthe. De gevangenen arbeidden zich letterlijk dood door met hand... »
Lengtegraad by D. Sobel het ware verhaal van een eenzaam genie dat het grootste wetenschappelijke probleem van zijn tijd oploste... »
De vele gezichten van Centraal-Azië by Hans Alles Dit boek wil een licht werpen op de onbekende maar boeiende en veelkleurige geschiedenis van Centraal-Azië. Hieronder verstaat de schrijver, die historicus is, ... »
Dat gy mij niet vergeet by Annemarie Armbrust, Margu & Marguérite Corporaal In het vroegmoderne Europa werd het epistolaire genre door een groot aantal vrouwen als expressiemiddel gebruikt. Vaak wordt verondersteld dat deze brievenschri... »
Het kromme recht buigen by Deze bundel bevat een tiental biografische opstellen over vertegenwoordigers van de protestants-christelijke sociale beweging in Nederland. Naast bekende figure... »