Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De meisjes van mevrouw de Wit by Valerie Lempereur <p><strong><em>Pas sinds een paar jaar is er serieuze aandacht voor een van de ergste misdrijven: het dwingen van jonge, vaak minderjarige meisjes tot seks. De ... »
Bekentenissen van een stille man by Ron van Hasselt Henri en Henriëtte van Hasselt waren op 5 september 1942 nauwelijks eenjaar getrouwd, toen ze werden gearresteerd. Binnen de familie werd er niet ofnauwelijks o... »
Yemma by Mohammed Benzakour <p>Huis, gezin en Allah, dat zijn de domeinen van Mohammed Benzakours moeder. Ze is de echtgenote van een Marokkaanse eerstegeneratie gastarbeider. Ze is analfa... »
Hakken in het zand by Annemarie van Geel Saoedi-Arabië: het land waar mensenrechtenschendingen aan de orde van de dag zijn en waar vrouwen ondergeschikt zijn. Achter deze sluier van conservatisme en re... »
Babybullshit en hoe het echt zit by Jojanneke Bastiaansen <p>Bekende fabels over de zwangerschap en babytijd uitgezocht door een gepromoveerd neurowetenschapper</p><p> </p><p>Reuzenvoeten, een haperend brein en wiebele... »
Geluk is met een K by Nadja Hupscher <p>Als Sander, de man van Nadja en vader van hun twee jonge zoons, wordt gediagnosticeerd met teelbalkanker moet hij een langdurige behandeling ondergaan. Het g... »
Ik stuur deze brief maar op goed geluk weg by Hella S. Haasse Vanaf het moment waarop Hella S. Haasse in 1938 op twintigjarige leeftijd vanuit Nederlands-Indië in Nederland aankomt om te gaan studeren, schrijft ze haar oud... »