Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» » »
 



Info Buitenschoolse opvang en brede school
Info Buitenschoolse opvang en brede school by P.J.C.M. van den Nieuwenhuizen & P.J.C.M. vann Nieuwenhuizen
... »
 
 
 
 
 

Meesterwerken
Meesterwerken by A. Moltmaker & Azing
Meesterwerken The Beatles... »
 
 
 
 
 

Wilde jaren
Wilde jaren by T. ter Bogt
Deel I van Wilde Jaren bevat een overzicht van de belangrijkste en meest spectaculaire jeugdbewegingen van de twintigste eeuw. Deel II bevat negen korte studies... »
 
 
 
 
 

Jazz behind the dikes
Jazz behind the dikes by W. Van de Leur
Ongeveer tien jaar nadat de jazz voet aan de grond kreeg in Nederland, kreeg het schrijven over jazz zijn eigen podium in De Jazzwereld (1931- 1940). In de kolommen van dit blad, een van de oudste geheel aan de jazz gewijde periodieken ter wereld, poogden de auteurs hun geliefde muziek te duiden, alsook te verdedigen tegen de toen heersende kleinburgerlijke moraal. »
 
 
 
 
 

Van boegbeeld tot kroonjuweel
Van boegbeeld tot kroonjuweel by B. Koopman, B. van Putten & H. Posthuma de Boer-Klautz
In 1988 wordt het honderdjarige Concertgebouworkest Koninklijk. En het krijgt een nieuwe chef-dirigent: de Italiaan Riccardo Chailly treedt aan als opvolger van... »
 
 
 
 
 

It don't mean a thing
It don't mean a thing by C. Schrama


Cees Schrama studeerde Engels, maar koos voor het avontuur van de rondreizende na-oorlogse orkestjes in rammelende auto"s en gammele busjes. Een wereld van ma... »
 
 
 
 
 

Groupies
Groupies by J. Burks & Jeffrey Hopkins
Vantoen.nu.... »
 
 
 
 
 

Mens en Melodie
Mens en Melodie by W. Paap
Mens En Melodie... »
 
 
 
 
 

En route
En route by Willem Bruls
In 1955 gaf Opera Forum zijn eerste voorstelling in de toen gloednieuwe Twentse Schouwburg in Enschede. Deze jubileumuitgave blikt terug op de vier decennia dec... »