Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De verjaardag by Danielle Steel De beroemde televisiepersoonlijkheid Valerie Wyatt, haar collega Jack Adams en haar dochter April zijn toevallig op dezelfde dag jarig. Dit jaar is een mijlpaal... »
Het warme zuiden by Danielle Steel Advocate Alexa Hamilton is druk bezig met de berechting van een seriemoordenaar wanneer haar dochter een dreigbrief ontvangt - en er volgen er meer.Alexa weet z... »
Niet storen! by Jill Mansell Stel: je bent manager van een dorpshotel.Wat doe je als je beste vriendin daar achter haar ex-vriend aangaat? De ex die op het punt staat te gaan trouwen? En wa... »
Het zal je maar gebeuren by Margreet Crispijn & Reina Crispijn De bewoners van De Oudekerkstraat reageren heel verschillend als op een regenachtige middag een meisje loten verkoopt voor De Straatloterij. Laurens heeft met h... »
Spiegels van de ziel by Kahlil Gibran De verhalen van Kahlil Gibran zijn doortrokken van de hunkering naar religieuze en spirituele verdieping. Hij was een voorloper en inspirator van spirituele bes... »
Rebecca by Daphne Du Maurier Forced by the sudden death of her father to act as paid companion to the comical - and tiresome - Mrs Van Hopper, our herione meets handsome widower Maxim de Wi... »
Winters wonderland by Belinda Jones Stel je voor dat je wakker wordt in een sneeuwbol. Zo voelt reisjournaliste Krista zich als ze aankomt in het magische Quebec om een artikel te schrijven over d... »
Dubbeldate by Suzanne Peters Naomi is in de wolken wanneer ze Sander ontmoet via een datingsite. In het echt is hij nog leuker en aardiger dan ze zich had voorgesteld en hetklikt meteen. Na... »
Sneeuw in Virgin River by Robyn Carr Een heerlijk verhaal uit de wereldwijde hitserie Virgin River! Nu ook te zien op Netflix.In Virgin River hoopt Rebecca er eindelijk achter te komen waarom ze ha... »
Kloostermoord by C.J. Sansom <p>In de barre winter van 1537 is Engeland verdeeld: de aanhangers van Henry VIII, die de Anglicaanse Kerk heeft ingesteld, staan tegenover de katholieken die t... »