Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Leven toevoegen aan de dagen by Els Quaegebeur & Sander de Hosson Ook als je niet meer beter wordt, verdien je de beste zorg
Wat kan er met je gebeuren vanaf het moment dat je het slechte nieuws krijgt dat je ongeneeslijk zie... »
Één is te veel, duizend nooit genoeg by Marlijn van Ast De dag dat Marlijn het vliegtuig moet pakken naar een afkickkliniek gaan de grenzen dicht vanwege de lockdown. In deze kliniek zou ze eindelijk het gevecht aang... »
Sergeant in de sneeuw by Mario Rigoni Stern Zijn hele leven woonde Rigoni Stern in Asiago, een dorp ten noorden van Venetië. De enige keer dat hij zijn geboorteplaats verliet, was om als soldaat in het It... »
Mijn vaderland, een appelpit by Herta Müller Herta Müller begon haar leven als koeienhoedster op het Roemeense platteland; ze groeide uit tot schrijfster van wereldniveau. In dit boek vertelt de Nobelprijs... »
Ogenblik & eeuwigheid by Joke J. Hermsen In <i>Ogenblik & eeuwigheid</i> doet Joke J. Hermsen twee dingen tegelijk. Zij maakt de balans op van wat zij in de afgelopen twee decennia aan beschouwend werk... »