Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Boreas en de duizend eilanden by Mina Witteman De reis van Boreas gaat verder! Vanaf de Canarische Eilanden maken Boreas en zijn ouders zich klaar om Europa te verlaten en de grote oversteek over de Atlantis... »
Niek de Groot draait door by Lincoln Peirce Voor de fans van de hilarische serie Het leven van een Loser van Jeff Kinney: hier is NIEK DE GROOT, onverbeterlijke grapjurk en absoluut NIET het lievelingetje... »
Ik woon nog maar een paar weken in Buenos Aires, en mijn leven staat al helemaal op zijn kop. Mijn hart twijfelt zo ... »
Jom en de vliegende bol (avi E4) by Jenny Hillen Jom en Fil gaan samennaar het huis van de professor.Maar niemand doet open.Dan horen ze een geluid in de tuin.Ze gaan snel kijken.Een boef zit aan het stuur van... »
Het Circusgeheim by Martin Widmark In Circus Splendido vertonen de goochelaar Trocadero en Bobo de Clown hun kunsten. Het publiek is dolenthousiast. Maar wat de mensen niet weten, is dat ze vlak ... »
Voor Altijd by Pepijn Lievens <p>In een rustige straat in een grote stad liggen twee slagerijen, naast elkaar.
Buren dus.
Of nee, concurrenten.
Sterker nog, rivalen.</p> <p... »
De wonderlijke werkplaats van oom Tobi by Lissa Evans 'De wonderbaarlijke werkplaats van oom Tobi' is een spannend en grappig verhaal vol magie, actie en avontuur, het debuut van Lissa Evans. De tienjarige Kevin vi... »
Vier vriendinnen willen op kamers by Anouk van Arnhem De vier vriendinnen Femke, Ilse, Ingrid en Tineke gaan samen studeren in Amsterdam. Het liefste zouden ze met z'n vieren een huis willen huren, zodat ze altijd ... »
Wolf en de gestolen kleren by Jan Postma Twee agenten worden door de meldkamer van de politie van Hilversum opgeroepen naar een huis te gaan waar een inbraak zou zijn gepleegd. Als ze bij het huis aank... »