Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Klimt/Schiele by Frouke van Dijke 'Judith I' van Gustav Klimt is een topstuk van Museum Belvedere in Wenen. Het schilderij verlaat Wenen zelden, maar is vanaf 12 maart 2016 gedurende drie maande... »
Peter Rogiers by Sara Weyns INDRUKWEKKEND OVERZICHT VAN HET OEUVRE VAN BEELDHOUWER PETER ROGIERS <br/><br/>Peter Rogiers is een van de bekendste Belgische beeldhouwers, wiens werk wereldwi... »
Rinus Van De Velde by Ann Hoste & Philippe Van Cauteren Rinus Van de VeldeRinus Van de Velde (1983), een van de meest spraakmakende hedendaagse kunstenaars, maakte voor zijn nieuwe expo in het Gentse S.M.A.K. een ree... »
Zingende kleuren, dansende lijnen by Ton den Boon Eind jaren veertig, begin jaren vijftig begon Stephanie Delprat (1928) aan haar artistieke opleiding. Haar Haagse docent zei: 'Als je tekent of schildert, moet ... »
Jozef Van Ruyssevelt - het grafische werk by Gijsbert van der Wal De Vlaamse schilder en graficus Jozef Van Ruyssevelt (1941 - 1985) was het om 'het gloeien van kleuren' en 'het wonder van het licht' te doen. Om dat vast te le... »
Politiek & schilderkunst by Katharina Van Cauteren Politieke propaganda avant la lettre Op een handvol kunsthistorici na heeft geen gezond mens ooit al gehoord van de Brusselse schilder <strong>Hendrick De Clerc... »