Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Paardrijden by Dit boek is een complete basisopleiding paardrijden die zijn faam in Nederlandse opleidingen ruimschoots heeft bewezen. Het boek is verplichte lesstof voor aank... »
Paardentypen by E. Laarakker Paardentypen
Herken je paard met de vijf elementen
Is jouw paard eigenlijk wel jouw type? Is het een stoer houttype, een vurig showpaard, een gezellig aardepaar... »
Konijnen by Nvt & Nvt. In deze onmisbare gids vindt u alles over het kiezen van een konijn en de juiste verzorging van uw nieuwe huisdier. Op duidelijke wijze wordt alles uitgelegd en... »
In deze onmisbare gids vindt u alles over het kiezen van een hamster en de juiste verzorging van uw nieuwe huisdier. Op duidelijke... »
Parkieten by Nvt In deze onmisbare gids vindt u alles over het kiezen van een parkiet en de juiste verzorging van uw nieuwe huisdier. Op duidelijke wijze wordt alles uitgelegd e... »
Paarden liegen nooit by M. Rashid Als je op basis van een vertrouwensrelatie met je paard wil samenwerken kun je beter een passieve leider dan een alphaleider zijn. Mark Rashid beschrijft in dit... »
Paard, volg mij by G. Pony Boy Paard en ruiter horen één te zijn, en een relatie van vertrouwen, harmonie en respect te hebben.
In dit schitterende boek beschrijft GaWaNi Pony Boy de tradit... »
Paardenvolk West-Brabant by W. van Ginneken Paardenvolk is en blijft speciaal. Zeker ook in het West-Brabantse. Reden genoeg om dat paardenvolk eens extra onder de loep te nemen.
Hoe beweegt uw paard by Gillian Higgins & Stephanie Martin Nooit is duidelijker getoond hoe paarden zich bewegen dan in dit boek. Op de huid geschilderde spieren en skeletdelen geven verbluffend helder weer hoe beweging... »
Masterclass paardrijden by J. Weeks & Vitataal Verbeter uw vaardigheden door deze verzameling lessen van de beste trainers uit de wereld van de paardensport.
Zie hoe topinstructeurs, internationale dressuur... »