Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Voor elkaar gemaakt by Georgina Taylor <P>Het helpt als je vrienden hebt. Dat geldt niet alleen voor mensen, maar ook in de natuur. Vrienden kunnen je leven redden al zijn ze nog zo anders dan jij. Z... »
Alles wat je weet over dinosaurussen is FOUT! by Nick Crumpton Het duizelingwekkende dinosaurusboek waarover je je blijft verbazen!Dinosaurussen overheersten de aarde tijdens het Mesozoïcum miljoenen jaren lang, tot ze 66 m... »
Gek op katten by Hannah Porter Dit boek beantwoordt meer dan 60 leuke vragen voor alle jonge kattenfans. Ontdek hoe oud een kitten moet zijn als je hem mee naar huis neemt. Begrijp de taal va... »
Van wie is dit spoor? by Radka Janská Wat zou je doen als je verdwaald was in het bos? Dat overkomt een hertje. Hij raakt zijn mama kwijt en gaat wanhopig op zoek. Hij volgt een spoor op de grond. M... »
Van wie is dit huis? by Radka Janská De meeste dieren hebben een huis. Maar wat nou als je geen idee hebt waar je huis is? Dat overkomt een kleine hulpeloze slak, die op zoek gaat naar een perfect ... »
Duurzaam tuinieren voor kinderen by Anne Wieggers Wat kan er in een tuin veel leven! Soms vergeten mensen dat weleens en parkeren ze hun auto erin. Of ze ruimen de tuin veel te netjes op enmaaien het gras kort.... »
Lawaaimakers by Karel Claes & Reina Ollivier De negen dieren in dit boek maken veel lawaai. Wil je weten hoe en waarom ze dit doen? Lees alles over de Afrikaanse leeuw, de haan, de zangcicade, de ezel, de ... »
Binnen in de boom by Marketa Spackova Wist je dat er in een oude eik heel veel verschillende dieren wonen? Verstopt in de boom, in holten in de stam, vind je allemaal huisjes. Van de familie eekhoor... »
Wild enthousiast over mama's by Philip Bunting <i>Wild enthousiast over mama's</i> is een humoristisch en informatief prentenboek van veelbekroond auteur Philip Bunting.