Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Succesvol omgaan met gedragsproblemen by Kees van der Wolf, Tanja van Beukering & Theo Veldkamp Een gereedschapskist of wetenschappelijke toverstok met tips en trucs voor het oplossen van gedragsproblemen bestaat niet. We zullen het met iets anders moeten ... »
Oplossingsgericht aan de slag met mensen met autisme by Els Mattelin & Hannelore Volckaert Over het boek:Werken met mensen met autisme is niet evident, niet voor hen, en niet voor de begeleiders. Maar oplossingsgericht werken lukt wel. Oplossingsgeric... »
Omgaan met gedragsproblemen by Kees van der Wolf, Tanja van Beukering & Theo Veldkamp In deze box zijn de boeken 'Gedragsproblemen in scholen - Het denken en handelen van leraren' en 'Succesvol omgaan met gedragsproblemen' opgenomen.Een wetenscha... »
Gek van kinderen by Juliaan van Acker Over het boek:<br/><br/>Ouders geven gemiddeld het cijfer 8,4 voor adviezen die online worden verstrekt over hun opvoedingsvragen. Vijftig ouders uit Nederland ... »
De andere mogelijkheid by Hans Reinders Over het boek:Wat is de kwaliteit van zorg en ondersteuning die door zorginstellingen aan mensen met een verstandelijke beperking wordt geboden? En, hoe komen w... »