Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het vreemde transport by H.J. Beumer GertJan een brugklasser is op de boot van zijn ouders ongewild getuige van een vreemde transactie tussen criminelen. Hij is getuige van een treffen tussen crimi... »
Het blauwe goud by W. Springin'tveld Twee 18-jarige jongemannen op weg naar een discotheek... maar, daar komen ze niet aan. onderweg beleven ze zoveel avonturen dat de lezer (oud of jong) niet uit ... »
De vlucht by J. van Wijk Eric is een stille, teruggetrokken jongen, die niet makkelijk contact legt met de andere kinderen uit zijn klas. Hij heeft het niet graag over thuis, want zijn moeder, verslaafd aan bingo, verwaarloost het huishouden en haar vriend, zwarte Ralf, drinkt. »
Code Tombola by J. Beems Enthousiasme kan mensen zichzelf laten ontstijgen. Na een werkzaam leven, opzij gezet in een verzorgingshuis, betekent het niet dat het leven voorbij is. Zeven ... »