Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Tegenstanders en thuisfluiters by Barbara Scholten Nu de ouders van Falderie hebben besloten om naar Parijs te verhuizen, wil Falderie nog maar één ding: kampioen worden met meisjes D1. Maar het lijkt of ze de e... »
Een hart voor Tom by Eeuwoud Koolmees Waarom wilde Lisa niet dat ik bij haar thuis zou komen? Waarom had ik zo'n vreemd gevoel over haar reactie nadat ik haar had verteld van mijn transplantatie? En... »
Draait door by Lincoln Peirce Dit e-book is NIET geschikt voor zwart-wit e-readers.Voor de fans van de hilarische serie Het leven van een Loser van Jeff Kinney: hier is NIEK DE GROOT, onverb... »
Violetta's nieuwe wereld by Gebaseerd op de TV-serieLiefste dagboek,Na de hele wereld te hebben rondgereisd voor papa's werk wonen we sinds kort weer in Buenos Aires, in het huis waar ik g... »
Jom en de bal by Jenny Hillen jom heeft een bal.fil kopt de bal.fil kopt heel hoog.daar gaat de bal.wel tot het dak.jom zegt nog: nee!maar de bal is weg.waar is de bal?Dit Jommeke-verhaal is... »
Pietje Bell in Amerika by Chr. van Abkoude Wie de avonturen van Pietje Bell in de havenstad Rotterdam gelezen heeft, zal best begrijpen dat het Pietje, inmiddels al een hele meneer, in ons kleine landje ... »