Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Friese pot by Onbekend Van sipelsop en snorrepotsje
In dit boek staat een heerlijke selectie van traditionele Friese gerechten en lekkernijen. Friesland staat bekend om zijn meren, d... »
Italopop by Vanja van der Leeden <p>Van buffelmozzarella eten langs de snelweg naar Caserta tot op everzwijnen en paddenstoelen jagen met de jetset van Florence, het zijn belevenissen die Vanja... »
Mosselen by Leo van Mierlo & Onbekend Nederland is een van de grootste mosselproducenten ter wereld. Mosselen komen op grote schaal voor in de Oosterschelde en de Waddenzee. Deze gebieden zijn ideal... »
Chefs op hete kolen by Marc Declercq Barbecueën met Pascale, Felix, Wim en Peppe Of je nu een absolute beginner bent of de beste grillmeester van de hele buurt, in dit boek vind je alles om je barb... »
Koken zonder studeren by S. Levie & T. Sprangers 'Good, clean & fair' zijn de uitgangspunten van de Slow Food-beweging. Het zijn ook de uitgangspunten waarmee Samuel Levie en Tim Sprangers, allebei studerend a... »
Natuurlijk samen koken by Irene Lelieveld Dit fraai vormgegeven kookboek is het resultaat van een intensieve samenwerking van 18 kookliefhebsters - ja, allemaal vrouwen -, die elkaar via Facebook leerde... »