Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De waarheid by Thijs Slegers <p>Luc Nilis was een sieraad van een voetballer, maar bleef als mens altijd een mysterie. Succesvol bij Anderlecht en geliefd icoon van PSV, maar ondanks 56 int... »
Nouri by Henk Spaan <p>Vanaf zijn negende jaar volgde journalist en schrijver Henk Spaan hem al. Hij is er zeker van dat Abdelhak Nouri de Europese top zou hebben bereikt als hij o... »
Held op zee by Micha Jacobs <p>In 2018 verbreekt Mark Slats, een timmerman uit Wassenaar, het wereldrecord oceaanroeien door in zijn eentje in slechts dertig dagen van de Canarische Eiland... »
Abdi Nageeye Atleet zonder grenzen by Andre van Kats Atleet Abdi Nageeye (Mogadishu, 1989) is de koning van de lange afstand in Nederland.Nadat hij op jonge leeftijd terechtkwam in Den Helder, volgde een wonderlij... »
KRAAY by Vincent de Vries <p>Wie hebben Hansie-Hansie gemaakt tot wat hij nu al jaren is: een van de meest spraakmakende figuren in het Nederlandse voetbal? Auteur Vincent de Vries gaat ... »
Het Beest by Thomas Sijtsma <p>Met een snel getikt bericht op Facebook liet Lieuwe Westra begin 2017 weten dat hij per direct stopte met wielrennen. Een zware depressie was de oorzaak. Er ... »
Daphne Koster by Iris Koppe Daphne Koster is een icoon in het vrouwenvoetbal. Ze begon haar carrière op 6-jarige leeftijd bij het jongensteam van SVA in Assendelft en groeide uit tot een v... »
Tim Visser by Suse van Kleef <p>Beroemd in het buitenland, anoniem in eigen land. Tim Visser is de beste Nederlandse rugbyer ooit, maar speelt voor Schotland. Het verhaal van een jongen met... »
Terug naar Hilversum by Kees Jansma <p>Precies een halve eeuw staat Kees Jansma beroepshalve langs de lijn en nog steeds is hij niet uitgekeken, uitgeschreven en uitgepraat over sport.
In <i>Teru... »