Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Erasmus' Lof der Zotheid by Sandra Langereis <em>Lof der zotheid</em> wordt beschouwd als een van de grootste klassiekersuit de westerse geschiedenis. Deze meesterlijke satireover de terreur van luidruchti... »
Het had zomaar anders kunnen aflopen by Brian van Leeuwen In zijn jeugd zit Brian vast in patronen van afwijzing, manipulatie en ruziemaken.Het is moeilijk voor hem om zich met andere mensen te verbinden en hij heeft v... »
Het verhaal achter mijn blauwe ogen by Timo Eichholtz Rauw inkijkje in de psyche van een verslaafde Het verhaal achter mijn blauwe ogen – mijn gevecht terug is het levensverhaal van Timo Eichholtz (1988), die... »
We ramen de schade die ons het zicht op de weelde ontneemt by Bernard Wesseling ‘Je was meer een brandpunt dan een baken voor me. Alleen door naar je op te zien, denk ik wel eens, kon ik vergeten hoezeer ik naar je uitkeek. Ik was blind voo... »