Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Waar is het cadeau? by Sylvia Vanden Heede & Thé Tjong-Khing <p>Uil, Vos en Haas geven een feest.
Een verjaardagsfeest! Want jarig zijn is leuk.
Iedereen komt en iedereen brengt cadeautjes mee.
Pluim gee... »
Is het leven niet prachtig! by Max Velthuijs <p>Een prachtige bundeling van acht complete verhalen van meesterverteller en tekenaar Max Velthuijs, bekend als ‘de vader van Kikker’. Met onder andere de klas... »
Zo gaat het bij mij thuis! by Arthur Reuling Chris is een jongetje van zes jaar. Op een dag zit hij sip voor zich uit te staren. Hij wilde dat het anders was bij hem thuis. Maar hij weet niet goed wat hij ... »
Giraf gaat naar school by Marie-Louise Sekrève & Mark Sekrève Giraf en Zebra gaan voor het eerst naar school.'Wordt het wel leuk?' vraagt Giraf aan Zebra.'Zeker weten!' zegt Zebra. 'We gaan verhaaltjes luisteren, buiten sp... »
De Sokkosaurus by Sandra Schot-van Baar Robbie is een echte knuffeldinosaurus.Hij heeft een lange nek en vier potenwaarmee hij goed kan stampen.Robbie heeft het altijd koud, zelfs in de zomer. Andere ... »
7 Avonturen van Sam, de kleine zeehond by Rita Kolster Sam, de kleine zeehond, beleeft op de Waddenzee heel wat avonturen. Lees hier wat hij allemaal meemaakt!... »