Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Floor gaat ervoor! by Marjon Hoffman <b>Regel 1: Als iemand jou een geheim vertelt, moet diegene er wel bij zeggen dat het een geheim is.</b>
Floor is terug! Met nieuwe regels waar geen kind omhee... »
Monsterjager. 10 gruwelijke verhalen by Rob Geukens Als kleine jongen ontdekte ik op zolder de bibliotheek van mijn overgrootvader. Blijkbaar hield hij aantekeningen en documentatie bij over zijn activiteiten als... »
De vlugge vlogger by Nanda Roep Een agent komt Luna en Lotte ondervragen. Ze hebben duidelijk iets verkeerd gedaan... Het leek nog wel zo leuk: youtuber en TikTokker Yosh kwam naar Biesland. Y... »
Scoren! by Vivian den Hollander Een lekker dik boek voor alle kinderen die van voetbal houden! In deze bundel zijn de eerste drie boeken over Tim, die gaat voetballen bij Blauw-Wit, opgenomen.... »
De geur van melisse by Per Nilsson Als in een film trekken de gebeurtenissen van de afgelopen maanden aan hem voorbij. Bij elk voorwerp dat voor hem op tafel ligt heeft hij herinneringen buskaart... »
De verborgen magische krachten by Marlieke Bakker Kaatjes ouders overlijden tijdens een tragisch ongeluk, waardoor Kaatje in een weeshuis terechtkomt. Gelukkig maakt ze al snel vrienden. Hoe belangrijk vriendsc... »
Evi Dyslexie by Emmy van Dijk Evi is een stoer meisje. In elk hoofdstuk beleeft ze een nieuw avontuur zoals vissen met paps, spelen met hond Bengo en het verjaardagspartijtje. Haar kinderwer... »
Schaduw van de tijd by Jen Minkman Hannah is helemaal klaar voor een heerlijk rustige zomer na haar eerste stagejaar op een middelbare school.<br/>Samen met haar broer Ben gaat ze naar het vakant... »
De Gouden Munten van de Koning by Opa En Oma Puntneus De gouden munten van de koning is een heerlijk voorlees avontuur voor kinderen van 3 tot 6 jaar.<br/> <br/> Het verhaal gaat over een ouder echtpaar dat gouden ... »