Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De parelduiker by Nvt. een parelduiker vreest den modder niet... »
Dagboek van een ADHD'er by Monique van Leeuwen In dit boek wordt het mensen gegund om eens een kijkje te nemen in het leven van een ADHD’er. Meegesleept door een wereld vol emoties, neemt Monique je overal m... »
Splash by Jan Lauwereyns 'Een boekje dat de komende tien jaar heel invloedrijk zal worden', constateerde de pers over Het schandaal van de poëzie. Met dit pamflet (opgenomen in de essa... »
Er speelde nog nét geen draaiorgel by Sylvia Witteman Met enige onderbrekingen – een jeugd te Haarlem, en verblijven te Moskou, Berlijn, Den Haag en Washington – vertoeft Sylvia Witteman al haar leven lang te Amste... »
Prins Harry by Duncan Larcombe <p>Alles wat je wilt weten over het stoerste en meest rebelse lid van de Britse koninklijke familie, inclusief een hoofdstuk over de relatie tussen prins Harry ... »
Dirk Scheringa by Frits Conijn Het verhaal van Dirk Scheringa leek een Amerikaanse droom te worden. Het komt in Nederland niet vaak voor dat de zoon van een kaasmaker, die onder aan de maatsc... »
Schermutseling by Tom Lanoye Tom Lanoye staat bij pers en publiek hoog aangeschreven als romancier dichter scenarist performer en theaterauteur. Maar n genre ligt hem nog het best het kriti... »
Het verhaal van een kat by Laura Agustí <p>Een prachtig geïllustreerd verhaal over de bijzondere band tussen mens en kat - het perfecte cadeau voor iedere kattenliefhebber</p><p>Laura nam de Siamese k... »
Schuilen tussen bamboe by Birgit Treipl Een lang bewaard familiegeheim komt aan het licht
Victor Treipl wordt geboren in Bandoeng, Nederlands-Indië, als enig kind van een Oostenrijks emigra... »
Doen alsof je doet alsof by T. Goldschmidt In Homo ludens, Johan Huizinga's 'proeve eener bepaling van het spel-element der cultuur' uit 1938, werd meesterlijk beschreven hoe essentieel spel is op de mee... »