Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Sportblessures by S. Lennard-Brown Het meer je de kans op een blessure weet te beperken, hoe meer plezier je zult beleven aan de sport die je doet. Dit boek gaat over allerlei sportactiviteiten, ... »
Egypte by S.L. Wilson Egypte is de bakermat van een van de oudste beschavingen. Het land dat beroemd is om zijn piramiden, neemt een vooraanstaande positie in binnen de Arabisch-spre... »
Ambassades by Bo Buijs & Reindert Brongers Landen hebben ambassadeurs. Die werken op eenambassade, een gebouw ergens in de hoofdstad ofregeringsstad. Nederlandse ambassadeurs werken inhet buitenland en b... »