Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De klusjesman by Øyvind Torseter De hoofdpersoon van het nieuwe boek van de Noor Øyvind Torseter lijkt verdacht veel op Kleine Broer. Hij doet allerhande klusjes voor de president, die zo tevre... »
Bart de ijsbeer vraagt om hulp by Timo Rap Bart de ijsbeer leeft op de Noordpool. Maar op een dag merkt Bart dat zijn huisje aan het smelten is! Als hij bij zijn buren om advies vraagt hebben zij allemaa... »
Wis en Vis bouwen een hut by Nanda de Vries Wis en Vis zijn vriendjes en bouwen een hut. Ze kunnen dit niet alleen, maar samen wel! Op deze manier ontdekken ze hun talent en hoe ze dit kunnen gebruiken. H... »
Ap & Mo by Lars Ciaro Ap en Mo beleven ondeugende en grappige avonturen in een bruisende stad. Ze komen erachter dat ze niet altijd de beste keuzes maken.Dit boek over Ap en Mo bevat... »
De stoomtrein by Kudoh Noriko Miauw! De wilde kattenbrigade spot vanuit de bosjes een rijk gevulde stoomtrein. Een trein vol met eten, dat willen zij ook wel! Wanneer de machinist rustig aan... »
Het huis aan het meer by Thomas Harding Aan de rand van Berlijn, aan de oever van een meer, staat een huis. In honderd jaar tijd was dit een thuis voor een liefdevol joods gezin, een bekende nazicompo... »
Titel onbekend by Lars Ciaro Ap en Mo beleven ondeugende en grappige avonturen in een bruisende stad. Ze komen erachter dat ze niet altijd de beste keuzes maken.Dit boek over Ap en Mo bevat... »
Als ik naar de wolken kijk... by Jonathan Jetten Juliette mist haar beste vriend Tomas.Tomas is een jaar geleden gestorven.Iedereen wil dat Juliette nieuwe vrienden maakt.Ze is het liefst bij Tomas, boven op z... »
Koos the Dachshundman by Irma van Dijk "Koos the little Dachshund, a loving book about that little man who conquered many hearts with his loving and caring nature. Koos knows now harm, not in people ... »