Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Toverkunst by De tafels leren is nog nooit zo leuk geweest. In dit boek staan onzichtbare antwoorden die je alleen met de bijgeleverde toverloep kunt zien. De slimme puzzels ... »
De muur van Hadrianus by J. Shuter In dit deel wordt onder andere antwoord gegeven op de volgende vragen:
Hoe lang is de Muur van Hadrianus?
Waar woonden de soldaten die de Muur bewaakten?
Hoe ku... »
Israel by F. Fisher & G. Mesenas Met de Dode Zee, de rivier de Jordaan en de heilige steden Jeruzalem, Nazareth en Bethlehem is Israël zeer rijk aan historie. Maar het is ook rijk aan natuursc... »
De kleine engel die niet groot wilde worden by I. Auer Aartsengel Michael maakt zig zorgen: Een kleine engel wil gewoon niet groot worden, maar op een dag vindt hij een grote uitdagingÂ
Onze helden: Laura Tesoro by Bieke Van Gelder Opgeven staat niet in het woordenboek van Laura Tesoro. Al vanaf het moment dat ze door haar ouders meegenomen werd naar hun werk op het toneel, wist ze dat z... »
Papieren vliegtuigjes - stap voor stap by Znu Wil je een supersnel legervliegtuig maken? Een vliegtuig met vlammen erop dat zweeft in de lucht? Of een stuntvliegtuig met coole sterren? Dat kan allemaal! Sla... »