Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Touched by Studio Piet Boon Het langverwachte nieuwe boek van Studio Piet Boon Touched vertelt op een verrassende manier over de missie van Studio Piet Boon: het creëren van een positieve ... »
Shoot! by Anki Wijnen Fotograferen kan iedereen. Maar echt mooie foto's maken, hoe doe je dat? Anki Wijnen, bekend van haar blog Zilverblauw.nl, weet hoe je plaatjes schiet die spran... »
Dutch Identity by Cathinka Huizing & Harriet Stoop-De Meester Nooit eerder zijn de meest talentvolle hedendaagse Nederlandse portretfotografen in een publicatie samengebracht, ondanks het feit dat het portret een belangrij... »
De oorlog voorbij by Bernadette van Woerkum & Leonard Freed Magnum-fotograaf Leonard Freed (1929-2006) woonde aan het begin van zijn carrière vele jaren in Amsterdam, van 1957 tot 1970. Als Amerikaanse jood en zoon van R... »
Voor mijn ogen by Cherry Duyns VOOR MIJN OGEN - CHERRY DUYNS<br/><br/>CHERRY DUYNS belicht via documentaires, toneelspel en romans steeds de komische zinloosheid en vergankelijkheid van het b... »
Iedereen smartphonefotograaf by Vicky Bogaert De beste camera is de camera die je bij je hebt, sprak een snuggere fotograaf ooit. De smartphone is doorheen de jaren uitgegroeid tot een volwaardige camera me... »
Een liefdesgeschiedenis in Saint Germain-des-Prés by Ed van der Elsken Een liefdesgeschiedenis in Saint-Germain-des-Près is een van de belangrijkste boeken uit de geschiedenis van de Nederlandse fotografie. Het verscheen voor het e... »