Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Handboek voor het modern standaard Arabisch by A. Alsulaiman & H. Talloen Hoevelen koesteren niet de wens Arabisch te leren om meer te kunnen genieten van wat de Arabische landen en hun cultuur te bieden hebben? En hoevelen kijken hie... »
Uitgesproken Indonesisch by Harmani Jeanne Ham <p><i>Uitgesproken Indonesisch</i> is het uitspraak- en antwoordenboek bij de cursus <i>Indonesisch voor beginners</i>, een cursus waarin de nadruk ligt op taal... »
Nederlands-Frans in contrast by Caroline Klein, Phillipe Hiligsmann & Siegfried Theissen Een Nederlandstalige die Frans leert, ondervindt vaak heel wat moeilijkheden met het juiste gebruik van de Franse voorzetsels. Zo zal men vaak geneigd zijn het ... »
Geen land voor dromen by Eep Francken & Olf Praamstra Dat er in Zuid-Afrika Afrikaans wordt gesproken en geschreven, is algemeen bekend en dat er in de zeventiende- en achttiende eeuw, de tijd van de VOC,door ambte... »