Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Meester Legende by Stephanie Garber Vol overgave stort Donatella zich in een nieuwe voorstelling van meester Legende, dit keer ter gelegenheid van de 75ste verjaardag van de keizerin van het Merid... »
Wij leugenaars by E. Lockhart <p>Wij zijn Sinclairs. Niemand komt iets tekort. Niemand heeft het ooit mis. We wonen - in de zomer tenminste - op een privé-eiland voor de kust van Massachuset... »
IJskoude rivalen by Sara Biren <p>Holland Delviss leeft voor ijshockey. Alleen zou ze zo graag bekendstaan om haar talent en niet om het feit dat ze als meisje met allemaal jongens speelt. ... »
IJskoude rivalen by GrootenBrink Vertalingen & Sara Biren <p>Holland Delviss leeft voor ijshockey. Alleen zou ze zo graag bekendstaan om haar talent en niet om het feit dat ze als meisje met allemaal jongens speelt. <b... »
IJskoude rivalen by GrootenBrink Vertalingen & Sara Biren <p>Holland Delviss leeft voor ijshockey. Alleen zou ze zo graag bekendstaan om haar talent en niet om het feit dat ze als meisje met allemaal jongens speelt. <b... »
Dromen in rood by Jen Minkman Ik ontmoette iemand die me een nieuwe wereld liet zien.Raven toonde me de schoonheid in die wereld. Hij bracht me naar wouden vol leven, muziek en wonderen. We ... »
Juna's geheim by Marlies Vaz Nunes Juna en haar opa 'Gekke Bap' zijn beiden ongelovig. Als dat bekend wordt, kunnen ze zwaar worden gestraft. Bap doet alsof hij gek is en Juna's grote wens is om ... »
Juna's geheim by Marlies Vaz Nunes Juna en haar opa ‘Gekke Bap’ zijn beiden ongelovig. Als dat bekend wordt, kunnen ze zwaar worden gestraft. Bap doet alsof hij gek is en Juna’s grote wens is om ... »
Schoolidyllen by Top Naeff Schoolidyllen gaat over de rebelse vriendinnen Jet, Jeanne, Noes, Lien en Maud en hun belevenissen op en rond de middelbare school. Het boek was toen het in 190... »