Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Apie het onhandige maar dappere kereltje by A.M. Koppens van der Ark Apie is een behulpzame jongen, maar hij kan ook onhandig zijn. Hij redt een hond en daarbij ook nog andere dieren.Verder probeert Apie zo goed mogelijk z'n best... »
Eindelijk feest! by Henriette Hemmink Liza maakt zich zorgen. De kans is groot dat ze afscheid moet nemen van haar verzorgpony Binky! Hij gaat misschien helemaal naar Engeland, naar Anne-Linde! Er g... »
Stalgeheimen by Henriette Hemmink In het clubhuis van de Pony Friends Liza en Femke worden anonieme briefjes gevonden. Van wie zijn die afkomstig?De vriendinnen hebben het te druk om er veel aan... »
Flippie de mier by A.M. Koppens van der Ark Flippie komt uit een gelukkig mierengezin.Hij kan het goed vinden met zijn broertje en zusje en ook zijn ouders. Maar het noodlot slaat toe als Flippie verdwaal... »
Suus redt de zielige hond! by Mariken Jongman Suus en onhandige buurvrouw Bobbi beleven iedere keer knotsgekke avonturen. Dit keer met een hond. Spannend en grappig boek speciaal voor meisjes. Er zijn nog m... »
Meneer en mevrouw Slons by Lucas Keijning Meneer Slons laat alsmaar scheten en mevrouw Slons smakt aan een stuk door. Ze worden helemaal gek van elkaar. Maar ze hebben beiden een plan om de ander te lat... »
Emiel is een held by Astrid Lindgren Emiel van de Hazelhoeve haalt een hoop streken uit. Niet dat hij het kwaad bedoelt, maar zo lopen de dingen nu eenmaal altijd... Hij verft zijn zusje blauw, doe... »
Spoken bestaan niet by Trenke Riksten-Unsworth Bram moet naar bed.Hij keek naar een film.Over een spook.Het was eng.Spoken bestaan niet.Dat weet Bram echt wel.Maar hij kan toch niet slapen.Zijn gordijn gaat ... »
Daar is Daan by Henry Winkler & Lin Oliver In <i>Daar is Daan – Boekenleggers zijn ook mensen!</i> hoort Daan dat zijn klas een toneelstuk gaat opvoeren. Hij is de enige die niet enthousiast is. Dat komt... »