Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Oeps! Opvoeden kan anders by Erik R. Robertson Oeps! Opvoeden kan anders geeft ouders en verzorgers de tools voor wat misschien de belangrijkste taak van het volwassen leven is en tegelijkertijd die waar ze ... »
Ben ik in beeld? by Marion van de Coolwijk & Wendy van Lammers van Toorenburg Dit is het eerste boek over beelddenken voor kinderen! Misschien heb jij zelf wel met beelddenken te maken. En heb je daarom dit boek in je handen. Om te leren ... »
Ik kan het by Barbara De Mey, Griet Dewitte & Hilde Van Waelvelde »
Hoe kinderen denken by Fop Verheij, Frida van Doorn & Jolanda Wielemaker Om te komen tot kwalitatieve diagnostiek bij kinderen en jeugdigen is het van belang te weten hoe ze denken. Algemeen wordt onderschreven dat het beter is om te... »
Basisboek ondersteuning aan mensen met een verstandelijke beperking by Aart Bogerd, Lida Nijgh & Mirjam Bogerd-van den rink In Basisboek ondersteuning aan mensen met een verstandelijke beperking wordt de hedendaagse visie beschreven op het ondersteunen van mensen met een verstandelij... »
De diagnostische cyclus in de praktijk by A.J.J.M. Ruijssenaars & E.E.J. de Bruijn De Diagnostische Cyclus in de praktijk presenteert onder meer een variëteit aan casus die de diagnostische besluitvorming kunnen verhelderen. De vele concrete v... »