Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Tastbare nabijheid by Jan Muis & Klaas Willem de Jong <p>'Tastbare nabijheid' van Klaas-Willem de Jong en Jan Muis is een boek over de doop en het avondmaal, geschikt voor het gesprek in de gemeente. Doop en avondm... »
Eind goed by Theo Boer <p>In ‘Eind goed’ geeft Theo Boer een protestantse, ethische kijk op euthanasie in Nederland. In de zeventiger jaren van de vorige eeuw waren kerken en christen... »
De Verbeelding van Plan Zuid by Alice Roegholt & Ton Heijdra Plan Zuid van architect Berlage is beroemd door zijn stedenbouwkundige opzet met gebouwen in de stijl van de Amsterdamse School. Dit fiets- en wandelboek schenk... »
Cobra, Een picturale en poëtische revolutie by Hilde Bruijn, Laura Stamps & Paul Huvenne Huvenne <p><strong>Schitterende introductie tot de Cobra-kunstbeweging</strong></p><p>Met het Frans als voertaal was Cobra zo goed als de laatste echt Europese beweging... »
De blik van Dürer, Albrecht Dürers reis door de Nederlanden by Alexandra Van Dongen & Katrien Lichtert <p>De beroemde reis van Albrecht Dürer door de Lage Landen in woord en beeld</p><p>De grote Albrecht Dürer (1471-1528) is zonder twijfel een van de bekendste Du... »